تهیه محصولات سقف شیبدار

تهیه محصولات سقف شیبدار

سقف شیروانی یا سقف شیبدار سقفی است که دارای شیب بوده و مانع از تجمع برف و باران روی سقف می‌شود. به همین دلیل در بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش مصرف بی رویه انرژی تاثیر بسزایی دارد. در تمام محصولات سقف شیبدار از متریال‌هایی استفاده می‌شود که برای شخص خریدار کاربردی باشد. از انواع سقف شیبدار موجود در بازار به سقف شیبدار شینگل می‌توان اشاره کرد که نمونه محبوب و پرطرفداری از سقف شیبدار ویلا است. ایران پوشش یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه انواع سقف شیروانی ویلا است که تاکنون به دلیل جلب رضایت مشتریان در میان رقبا خوش درخشیده است.

 

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای سقف شیبدار و شینگل میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن : 09123245046

 

انواع سقف شیروانی مدرن

سقف‌های شیروانی در انواع مختلفی موجود هستند. معمولا عوامل آب و هوایی و زیست محیطی در انتخاب سقف شیروانی نقش دارند. همچنین قیمت انواع پوشش سقف شیبدار و سلیقه نیز در انتخاب نوع سقف و پوشش برای ساختمان موثر است.

به عنوان مثال سقف شیروانی فرانسوی نوعی سقف شیروانی مدرن است که به صورت چهار شیب می باشد که مناسب خانه‌هایی با متراژ زیاد است تا نمای بیشتری داشته باشد. به همین دلیل باید از مصالح بیشتری برای پوشش سقفی استفاده شود.

قیمت سقف شیروانی به نوع متریال به کار رفته در محصولات سقف شیبدار بستگی دارد. پیچیدگی خاص در طراحی سقف‌های فرانسوی باعث می‌شود که هزینه آن بالاتر رود بنابراین استفاده از متریال مناسب بسیار اهمیت می یابد.

پوشش سقف شینگل مناسب‌ترین متریال برای اجرای سقف‌های شیبدار فرانسوی است که از نظر هزینه نیز اقتصادی و به صرفه است.

انواع پوشش فلزی سقف شیبدار تقریبا جزو گران‌ترین پوشش‌های سقفی هستند. پوشش های فلزی با خط‌های صاف و نمای فلزی آن، همانند سایر مدل‌ها دارای ظاهری نوین و امروزی است. همچنین مانند سایر مصالح مصرفی دارای رنگ‌های مختلف و سبک‌های متنوع است. سقف‌های فلزی به راحتی با انواع سقف شیروانی مدرن تطبیق پیدا می‌کنند.

همچنین ورق سینوسی گالوانیزه (کرکره) جزو ارزانترین پوشش های سقف شیروانی هستند که هزینه تمام شده آن بسیار پایین خواهد بود؛ به همین دلیل مشتریان زیادی دارد.

تمام محصولات سقف شیبدار

نحوه و مراحل اجرای سقف شیبدار ویلا

جهت اجرای سقف‌های شیبدار شیروانی ابتدا باید زیرسازی سقف‌ شیبدار ویلا را اجرا کرد که با ایجاد کردن نشیمن مناسب جهت قرار گرفتن زیرسازی سقف شیبدار شیروانی آغاز می‌شود. دور تا دور فضای مورد نظر به وسیله پروفیل فلزی و یا چوبی یک کلاف کاملا متصل به اسکلت سازه ایجاد می‌شود. محکم بودن کلاف باعث می‌شود تا تا در اثر نیروهای جانبی مانند باد از ساختمان جدا نشود. مقاطع مورد استفاده از آن توسط مهندسان ایران پوشش محاسبه و تعیین خواهد شد.

پس از ساخت کلاف پیرامونی با توجه به نوع سقف شیبدار بلندترین دهنه مورد نیاز سقف ساخته شده و در محل مورد نیاز قرار داده می‌شود. سپس پروفیل‌های جانبی برای ایجاد شیب سقف به پروفیل اصلی متصل می‌شوند. تمامی مراحل تا پایان زیر سازی سقف شیبدار شیروانی ادامه می‌یابد. فاصله و طول پروفیل‌های فرعی سقف‌ شیبدار شینگل یا و یا هر نوع دیگر با توجه به میزان نیروی وارده به سقف متغیر است که به صورت نقشه اجرایی قبل از شروع به کار مشخص می‌شود.

تمام محصولات سقف شیبدار

ایران پوشش

ایران پوشش شرکتی خبره در زمینه اجرای سقف‌های شیروانی است که با دارا بودن موارد زیر توانسته است شایستگی خود را در زمینه اجرای پوشش‌های سقفی اثبات کند:

  • دانش روز
  • واردات و فروش
  • توان مهندسی بالا
  • تسلط کامل بر نیازهای فنی مشتریان
  • تجربه عالی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت
  • انطباق محصولات با شرایط اقلیمی و جوی مناطق مختلف ایران

شرکت ایران پوشش تا به امروز با اجرای زیبا و مدرن سقف‌ شیبدار ویلا، رضایت مشتریان را جلب نموده است. تمام محصولات سقف شیبدار اعم از پوشش شینگل را می‌توانید از ایران پوشش تهیه کنید. صفر تا صد اجرای کار سقف شیبدار ویلا را با ایران پوشش پیش ببرید تا از نظر کیفیت، مرغوبیت و زیبایی شاهد خاص‌ترین نوع آن باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما