عایق بخاربند چیست و چه کاربردی دارد؟

سقف شیبدار شینگل

سقف شیبدار شینگل یکی از پوشش‌های سقفی پر طرفدار است. اما همیشه سقف شیبدار به تنهایی نمی‌تواند وظیفه خود را به خوبی برای مقاومت ساختمان در برابر برف و باران انجام دهد؛ از این رو از ورق کینگستون و عایق بخاربند استفاده می‌شود. سقف‌های شینگل در نواحی سایه دار باعث جمع شدن رطوبت می‌شوند که به کمک ورق کینگستون و عایق بخاربند می‌توان این مشکل را حل کرد تا عمر سقف شیبدار ویلا افزایش یابد. بهتر است همانقدری که برای ساختمان هزینه می‌کنید برای پوشش سقف شیبدار نیز هزینه کنید تا برای سالیان سال از هزینه‌های اضافی به دور بمانید.

 

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای سقف شیبدار و شینگل میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن : 09123245046

 

ورق کینگستون و عایق بخاربند چیست؟

ورق کینگستون که به آن تایل کینگستون نیز گفته می‌شود از آلیاژهای روی، آلومینیوم و آلوزینک ساخته شده است. هسته‌های اصلی تشکیل دهنده ورق کینگستون باعث می‌شود که ورق در برابر خوردگی و فرسودگی مقاوم بماند. رویه‌ی ورق کینگستون از سنگریزه‌های رنگی طبیعی تشکیل شده است که لایه اکرلیک پرایمر همچون لعابی روی آن را پوشانده است. لعاب پوشش دهنده سنگریزه‌ها باعث می‌شود که در مقابل گرد و غبار محیط مقاوم بمانند.

از بخاربند به عنوان عایق رطوبتی استفاده می‌شود. پوسیدگی و فرسودگی اسکلت سازه‌ها و همچنین زیرسازی‌ها در مناطق مرطوب طبیعی است. سقف‌های زیر شیروانی محلی مناسب برای تجمع رطوبت هستند. به همین دلیل است برای حفظ زیر سازی سقف شینگل و اسکلت‌های سازه از عایق بخاربند استفاده می‌شود. عایق‌های بخاربند از دو لایه پلی استر و یک لایه پلی اتیلن تشکیل شده است و وزن کمی دارد. عایق بخاربند مانع از نفوذ آب و رطوبت شده که اجازه خروج رطوبت و بخار را می‌دهد تا سقف و سازه نفس بکشند و دم نکنند.

به طور کلی ورق کینگستون و عایق بخاربند به دلیل وزن کم، هزینه مناسب و راحتی در نصب به عنوان بهترین روش محافظتی در پوشش سقف‌ شیبدار ویلا محسوب می‌شوند. سقف شیبدار شینگل با تمام مزایایی که دارد در کنار این لایه‌های محافظتی عمری طولانی‌تر و کاربردی بهتر خواهد داشت. همچنین درون ساختمان نیز ایمن خواهد شد.

سقف شیبدار شینگل

سقف شینگل اوریبان چیست؟

سقف شیبدار شینگل اوریبان از نوعی قیر مرغوب ساخته شده است که در ساختار لایه میانی آن از فایبرگلاس به منظور استحکام استفاده شده است. روی سقف شینگل اوریبان با سنگریزه‌ها پوشیده شده است. سقف شینگل اوریبان دارای ساختار ظاهری منظم و یا نامنظم می‌باشد. از لحاظ ساختاری هیچ تفاوتی در شینگل‌های منظم و نامنظم وجود ندارد بلکه فقط شکل ظاهری آن‌ها متفاوت است. شینگل‌های تک لایه و دولایه نیز از لحاظ ساختار هیچ تفاوتی ندارند و استحکام هر دو به یک اندازه است. از نظر عایق رطوبتی هر دو نوع شینگل به یک اندازه در برابر رطوبت و نفوذ آب عایق می‌باشند. برای عملکرد بهتر سقف شیبدار شینگل اوریبان توصیه می‌شود از ورق کینگستون و عایق بخاربند استفاده شود تا دوام بیشتری داشته باشد.

 

سقف شیبدار شینگل

خرید سقف شیبدار شینگل

سقف شیبدار ویلا از هر جنسی که باشد باید بهایی را برای خرید و نصب آن پرداخت کرد. قیمت سقف شینگل وابسته به قیمت ورق شینگل بر حسب متر مربع است. با توجه به تنوع در شکل و لایه‌های شینگل باید ابتدا لیست قیمت شینگل را تهیه کرد تا بتوان هزینه نهایی را با توجه به آن برآورد کرد.

ایران پوشش یکی از بهترین و خوشنام‌ترین‌ها در اجرای سقف شینگل و سایر انواع سقف شیبدار ویلا است که از صفر تا صد کار در کنار شما خواهد بود.

کارشناسان مجرب و کارآزموده ایران پوشش با سال‌ها سابقه و تجربه شما را در نصب سقف شیبدار شینگل همراه با ورق کینگستون و عایق بخاربند راهنمایی خواهند کرد. هزینه تمام شده سقف شیبدار شینگل در ایران پوشش نسبت به سایر رقبا بسیار منصفانه خواهد بود. آسودگی خاطر مالک ساختمان یا پیمانکار در ساخت و ساز سقف شیبدار ویلا اولویت اول کارکنان ایران پوشش است. با ایران پوشش آسودگی خاطر را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما