نکات مهم در اجرای سقف شیبدار ویلا با ایران پوشش:

قطعا هنگامی که به خطه سر سبز شمال سفر کرده‌اید دیدن سقف شیبدار خانه‌ها اولین چیزی بوده است که نظرتان را جلب کرده است.

اما سقف شیبدار ویلا تنها مختص استان‌های شمالی نیست بلکه در سایر نقاط آب و هوایی هم می‌توان از آن استفاده کرد که علاوه بر ظاهری زیبا و جلوگیری از نفوذ آب به درون ساختمان باعث می‌شود که در برخی مناطق و طرح‌ها نور خورشید کمتر یا بیشتر به درون خانه بازتاب داده شود و همچنین حجم داخلی بیشتر در ساختمان در فضای زیرین سقف شیبدار به وجود آید.

 

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای سقف شیبدار ویلا میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن : 09123245046

 تلفن : 09123996382

بیشتر بدانید: صفر تا صد اجرای ساندویچ پانل سقفی شیبدار

 

سقف شیبدار ویلایی چیست؟

انواع روش های اجرای سقف شیبدار ویلا:

در سقف شیبدار ویلا میان ابتدا وانتهای سقف اختلاف وجود دارد و عموما شیبی بین 18 تا 70 درجه دارد که در بام‌ها اختلاف نقطه آغازین و انتهایی به 35 تا 50 درجه می‌رسد که در نتیجه انواع مختلفی از سقف شیبدار به وجود می‌آید که عبارتند از:

  • سقف شیبدار تک بر
  • سقف شیبدار چهاربر
  • سقف شیبدار چند بر

که با توجه به نیاز منطقه در دو نوع سقف شیبدار سرد و سقف شیبدار گرم به کار گرفته می‌شود که تفاوت آن‌ها در استفاده از عایق‌های حرارتی است.

سقف شیبدار تک بر:

سقف شیبدار ویلایی تک بر علاوه بر زیبایی منحصر به فرد خود، مصالح کمتری نیاز دارد و به علت شیب نسبتا زیاد آن برف و باران به سادگی از روی آن سر خورده و به پایین سرازیر می‌شود.

عموما از سقف شیبدار تک بر در بخش‌های جانبی ساختمان مانند تراس، آلونک و همچنین عمارت‌های مدرن استفاده می‌شود و مناسب مناطق بادگیر و طوفان خیز نیست.

سقف شیبدار چهاربر:

سقف شیبدار ویلایی چهار بر که به آن سقف فرانسوی هم گفته می‌شود، فضایی را به وجود می‌آورد که می توان از آن به عنوان اتاق زیر شیروانی یا بالا خانه استفاده کرد و با اضافه کردن پنجره به آن تا حدودی ارزش و بهای ملک را بالا برد و به زیبایی بیشتر ساختمان افزود.

سقف شیبدار چند بر:

سقف شیبدار ویلایی چندبر در مناطقی که بارندگی زیاد دارند و با بادهای شدید مواجه هستند بسیار کاربردی هستند زیرا استحکام و دوام بیشتری در برابر عوامل خارجی دارند.

به دلیل اجرای پیچیده سقف شیبدار ویلا از نوع چندبر نیازمند مصالح بیشتری بوده و ناظر آن باید کار را دقیق و به درستی انجام دهد که شرکت ایران پوشش توانایی خود را در این زمینه ثابت کرده است.

سقف شیبدار چندبر به سه دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از:

  • سقف شیبدار چندبر ساده
  • سقف شیبدار متقاطع
  • سطح شیبدار نصفه

متخصصین ایران پوشش با ارائه مشاوره شما را در انتخاب بهترین نوع سقف شیبدار چندبر متناسب با سازه ویلایی یاری خواهند کرد.

بیشتر بدانید: طراحی و اجرای سقف شیبدار مدرن

انواع روش های اجرای سقف شیبدار ویلا

نمای سقف شیبدار ویلایی:

نمای سقف شیبدار ویلا اولین چیزی است که در ظاهر ساختمان جلب توجه می‌کند و هرچقدر زیباتر و تمیزتر اجرا شده باشد بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

اما همیشه زیبایی کافی نیست بلکه در کنار آن اصولی و کاربردی بودن نمای سقف شیبدار اهمیت بسیاری دارد زیرا آب و هوای مختلف در انتخاب نوع مصالح و نمای ظاهری آن تاثیر می‌گذارند.

می‌توانید با سلیقه خود یک یا چند مورد از نماهای سقف شیبدار را انتخاب کرده و در نهایت از کارشناسان ایران پوشش کمک بگیرید تا با ارائه مشاوره و راهنمایی با توجه به نوع سازه و محل قرار گیری آن در طراحی نمای سقف شیبدار ویلا در ساختمان به توافق برسید.

نکات مهم اجرای سقف شیبدار ویلا:

در اجرای سقف شیبدار ویلا علاوه بر ظاهر آن باید به موارد زیر توجه کرد:

  • زیر سازی مناسب و اصولی سقف شیبدار
  • پوشش مناسب و متریال‌های کاربردی در اجرای سقف شیبدار ویلا
  • متراژ کاربردی در اجرای سقف شیبدار
  • بودجه مورد نظر

شرکت پوشش سقف های شیب دار ایران پوشش:

ایران پوشش با در اختیار داشتن دانش روز، توان مهندسی بالا و تجربه کافی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت، واردات و فروش و اشراف کامل بر نیازهای فنی مشتریان خود و انطباق محصولات با شرایط اقلیمی مناطق مختلف ایران موفق به بومی سازی تکنولوژی این محصولات گردیده است

و با ارائه تیریدی و اجرای زیبا و مدرن سقف های شیبدار ویلا، توانسته است رضایت مشتریان خود را هر چه بیشتر جلب نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ایران پوشش

• مجری و طراح کلیه سقف های شیبدار
اجرای سقف ویلا در طرح های مدرن و زیبا
اجرای آلاچیق های چند ضلعی
اجرای سردرب های ورودی و پارکینگ
• اجرای پارکینگ به صورت سازه فضایی

 

اینستاگرام: Hoseinajorloo55                             Alirezaajorloo1 

پست الکترونیکی:  info@iranpoushesh.com

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما