سقف شیروانی یک طرف شیب با ایران پوشش

چشم‌های خود را ببندید. خود را در خانه‌ای تصور کنید که سقف آن شیبدار است. چیزی که باعث خود نمایی آن خانه در میان سایر خانه‌ها می‌شود سقف خاص آن است.سقف، شیب آن به یک سمت است و برخلاف سایر خانه‌ها شیب قرینه ندارد. سقف شیروانی یک طرفه  ، مهم‌ترین شاخصه آن تک شیب بودن است.طراحی و اجرای سقف شیروانی یک طرفه خود را به شرکت ایران پوشش بسپارید. با ایران پوشش خاص بمانید.

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای سقف یک طرفه می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

09123245046

09123996382

سقف شیبدار یک طرفه:

سقف شیبدار یک طرفه

سقف مهم‌ترین اجزای خانه است. سقف علاوه بر ایجاد سر پناه خانه را از عوامل محیطی مانند برف، باران، گرما و سرما حفظ می‌کند. سقف‌های شیبدار نه تنها در مناطق بارانی بلکه در خانه‌های ویلایی در شهرهای خشک نیز استفاده می‌شود.سقف شیروانی یک طرفه چند سالی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

یکی از دلایل آن ظاهر بسیار شیک و زیبای آن است.دلیل دیگر آن جای گرفتن در رده سقف شیروانی ارزان قیمت است. سقف‌های شیروانی یک طرفه به دلیل اینکه تنها در یک سمت اجرا می‌شوند مصالح کمتری لازم دارند،به همین دلیل در رده سقف شیبدار ارزان قیمت قرار گرفته‌اند. به شما اطمینان می‌دهیم از نظر کیفیت و مقاومت چیزی کم از بقیه انواع سقف‌های شیروانی ندارند.

بیشتر بدانید: اجرا و نمای سقف شیبدار ویلایی

مدل سقف شیروانی یک طرفه:

مدل سقف شیروانی یک طرفه

سقف شیروانی یک طرفه بر خلاف سقف‌های شیروانی متداول قرینه نیست. بلکه تنها در یک سمت شیب دیده می‌شود. شیب آن می‌تواند از کم تا زیاد باشد که شیب تندی دارد، طرفداران بیشتری دارد.یکی دیگر از مدل‌های سقف شیبدار یک طرفه، سقف شیبدار تک شیب است. سقف شیبدار تک شیب از وسط به دو قسمت تقسیم می‌شود.حداقل شیب سقف شیبدار تک شیب باید ۴۵ درجه باشد. بیشتر از سقف شیبدار تک شیب برای تراس منازل استفاده می‌شود.

کاربرد شیب سقف شیروانی یک طرفه:

کاربرد شیب سقف شیروانی یک طرفه

قطعا این نوع سقف علاوه بر زیبایی کاربرد دیگری هم دارد. سقف شیروانی یک طرفه برای مناطقی مناسب است که وزش باد در آنجا کم است.اگر در منطقه‌ای هستید که بادهای شدید و تندی می‌وزد؛ سقف شیروانی گزینه مناسبی نیست. مخصوصا اگر این گونه سقف‌ها شیب تندی داشته باشند، حتما با مشکل مواجه خواهید شد.

در بخش‌های مختلف خانه می‌توان ازآن استفاده کرد. مثلا قسمتی از خانه مانند گاراژ سقف خاص خود را داشته باشد و اتاق‌ها در نیمه دیگر خانه، سقف دیگری داشته باشند.اگر قصد استفاده از پنل خورشیدی را دارید، سقف شیروانی یک طرفه بهترین گزینه است.

سقف شیروانی یک طرفه چگونه باید ساخته شود؟

سقف شیروانی یک طرفه چگونه باید ساخته شود

در سقف‌های شیبدار یک طرفه نیاز است شیب خانه رو به جهت تابش حداکثری نور خورشید باشد. از نظر زیبایی شناسی و معماری، داخل خانه‌ها با این سبک سقف، فضاها دلبازتر هستند.همچنین نور طبیعی به راحتی وارد فضای داخلی ساختمان می‌شود که این خود یک غنیمت است. سقف شیبدار یک طرفه معمولاً در خانه‌ها و ساختمان‌های مدرن طراحی شده است.

بسیاری از فضاهای داخلی این خانه و ساختمان‌ها برای داشتن دکوراسیون به سبک مدرن مناسب به نظر می‌رسند. همچنین تصوری از خانه‌های نوستالژی در قرن بیستم ایجاد می‌کنند.همچنین باید شدت وزش باد در منطقه را هم در نظر گرفت. هرچقدر شدت وزش باد کمتر باشد با خیالی آسوده‌تر می‌توانید از سقف شیروانی یک طرفه استفاده کنید.

مزایای سقف شیروانی یک طرفه:

مزایای سقف شیروانی یک طرفه

 سقف شیروانی یک طرف شیب مزایایی دارند که عبارتند از:

  •  به راحتی نصب می‌شوند.
  • به دلیل یک طرفه بودن از مصالح کمتری استفاده می‌شود در نتیجه قیمت تمام شده آن کمتر خواهد بود.
  • اگر شیب  زیاد باشد، باران و برف کمتری بر روی سطح بام، باقی می‌ماند.
  • سقف شیروانی یک طرف شیب نمای زیباتری را به ساختمان می‌دهند.
  • سقف شیبدار تک بر به بافت خانه و ساختمان اصالت و تازگی می‌بخشند.
  • سقف تک شیب با درجات خاصی باید اجرا شود، به همین دلیل برای اتصال صفحات خورشیدی بسیار مناسب هستند.

بیشتر بدانید: صفر تا صد اجرای سقف شینگل با ایران پوشش

ایران پوشش، نمایندگی اجرای سقف شیروانی یک طرفه:

اجرای سقف شیروانی یک طرفه نیاز به مهارت خاصی دارد. تمیزی در اجرای آن از یک طرف و به کار بردن پوشش مناسب سوی دیگر قضیه است. خوشبختانه شرکت ایران پوشش با سال‌ها تجربه، مهارت خاصی در اجرای سقف شیبدار یک طرفه دارد. طراحی و اجرای سقف شیروانی خود را با خیالی آسوده به ایران پوشش بسپارید.

ایران پوشش با در اختیار داشتن دانش روز، توان مهندسی بالا و تجربه کافی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت، واردات و فروش و اشراف کامل بر نیازهای فنی مشتریان خود و انطباق محصولات با شرایط اقلیمی مناطق مختلف ایران موفق به بومی سازی تکنولوژی این محصولات گردیده است .

و با ارائه تیریدی و اجرای زیبا و مدرن سقف های یک طرفه، توانسته است رضایت مشتریان خود را هر چه بیشتر جلب نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

• مجری و طراح کلیه سقف های شیبدار
اجرای سقف ویلا در طرح های مدرن و زیبا
اجرای آلاچیق های چند ضلعی
اجرای سردرب های ورودی و پارکینگ
• اجرای پارکینگ به صورت سازه فضایی

اینستاگرام: Hoseinajorloo55                                 Alirezaajorloo1

ایمیل: info@iranpoushesh.com

 

40 طرح و مدل جدید 2023 صرفا جهت ایده برای سقف شیروانی یک طرفه:

One sided gable roof 10One sided gable roof 11One sided gable roof 12One sided gable roof 17One sided gable roof 19One sided gable roof 2One sided gable roof 20One sided gable roof 21One sided gable roof 24One sided gable roof 25One sided gable roof 26One sided gable roof 28One sided gable roof 29One sided gable roof 3One sided gable roof 30One sided gable roof 31One sided gable roof 32One sided gable roof 34One sided gable roof 35One sided gable roof 36One sided gable roof 37One sided gable roof 38One sided gable roof 39One sided gable roof 4One sided gable roof 40One sided gable roof 41One sided gable roof 42One sided gable roof 43One sided gable roof 44One sided gable roof 45One sided gable roof 46One sided gable roof 47One sided gable roof 48One sided gable roof 49One sided gable roof 5One sided gable roof 50One sided gable roof 51One sided gable roof 52One sided gable roof 53One sided gable roof 54One sided gable roof 6One sided gable roof 7One sided gable roof 8One sided gable roof 9

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما