خدمات سقف شیبدار در ساخت ویلا با ما:

خدمات سقف شیبدار در ساخت ویلا ایران پوشش

ویلا یکی از ساختمان های با طراحی بسیار شیک و زیبا محسوب می شود که از نماهای زیبا و طراحی باز بهره می برد. این سازه ها بیشتر روستایی، دریایی، جنگلی و … هستند. در مزارع انجام می شود.

انواع سقف برای ویلاها مانند سقف های شیبدار، سقف های مسطح، سقف های گنبدی و انواع سقف های شیروانی مدرن وجود دارد. البته به یاد داشته باشید که انتخاب نوع سقف به عواملی مانند وضعیت ویلا و همچنین موقعیت جغرافیایی آن بستگی دارد.

علاوه بر این در حین ساخت سقف ویلا از مصالح مختلفی استفاده شده است که انتخاب این متریال با توجه به عواملی مانند موقعیت مکانی ویلا بسیار حائز اهمیت خواهد بود.همانطور که می دانید سقف های شیبدار نسبت به سقف های معمولی نیاز به نگهداری کمتری دارند.

بنابراین سقف شیبدار مقرون به صرفه است. با توجه به زندگی مدرن امروزی، ساختمان های قدیمی جای خود را به ساختمان های مدرن با سقف ویلایی داده اند.

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه اجرای انواع سقف شیبدار در ساخت ویلا میتوانید با شماره ی زیر در تماس باشید.

 09123245046

09123996382

خدمات سقف شیبدار در ساخت ویلا (پشت بام ویلا) :خدمات سقف شیبدار در ساخت ویلا (پشت بام ویلا)

اگرچه با شنیدن کلمه سقف به سایبان و حفاظ فکر می کنیم، اما سقف سازه در واقع کاربرد بالاتری نسبت به سایه اندازی برای ایجاد امنیت دارد.

سقف یک سازه در واقع یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین قسمت ها در ظاهر نهایی آن سازه است و باید بادوام و ایمن باشد و ظاهر سازه را نیز تامین کند.

به همین دلیل ظاهر و نوع سقف مورد نظر بسته به ظاهر هر ساختمان و معماری منحصر به فرد آن ساختمان متفاوت خواهد بود.استفاده از سقف های شیبدار در ساخت ویلاها زیبایی منحصر به فردی به ویلاها بخشیده است.

برای پوشش سقف ویلا از مصالح مختلفی استفاده شده است. مصالحی که در کنار هم قرار می گیرند و سقف ویلا را تشکیل می دهند. سقف ها انواع مختلفی دارند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

سقف شیروانی ویلا:سقف شیروانی ویلا

امروزه در بسیاری از نقاط کشور ویلاهای زیادی ساخته شده است. ویلاهای سقف دار و ساخته شده با پوشش های مختلف. استفاده از سقف های شیبدار در ساخت ویلاها زیبایی منحصر به فردی به ویلاها بخشیده است.

برای پوشش سقف ویلا از مصالح مختلفی استفاده شده است. مصالح کنار هم قرار گرفته و سقف شیروانی ویلا را تشکیل می دهد.

ویلا یکی از ساختمان های مجلل و مدرن با چشم اندازهای باشکوه است. این ساختار عموماً در مناطق روستایی، دریایی و جنگلی و مناطق پرباران شمال ایران کاربرد دارد.

برای ساخت سقف ویلا از انواع سقف ها یعنی سقف شیروانی و شیروانی استفاده می کنند. انتخاب نوع سقف ویلا به موقعیت جغرافیایی آن و شرایط ساختمان بستگی دارد.

ضمناً برای انتخاب نوع سقف سازه باید تمامی شرایط در نظر گرفته شود و اولویت با بهترین گزینه باشد. بنابراین کاربرد سقف شیبدار برای طراحی ویلا در مناطق بارانی ایده آل بوده و همچنین بسیار مقرون به صرفه است.

امروزه نوسازی در بسیاری از زمینه ها گسترش یافته و تاثیر زیادی در طراحی و اجرای ساختمان ها و ویلاها داشته است.

قیمت سقف شیبدار در ساخت ویلا چگونه محاسبه می شود؟

همانطور که گفته شد برای پوشش سقف ویلا از مصالح مختلفی استفاده شده است. بدیهی است که هر چه کیفیت این مواد بالاتر باشد، قیمت نهایی محصول نیز بالاتر خواهد بود. معمولا و در اکثر موارد قیمت سقف ویلا بر حسب متر محاسبه می شود. طبیعتا هر چه ابعاد ساختمان و ویلا بزرگتر باشد قیمت سقف ویلا نیز بیشتر می شود.

انواع سقف شیبدار در ساخت ویلا :انواع سقف شیبدار در ساخت ویلا

برای پوشش سقف شیروانی ویلا می توان از انواع سقف ها استفاده کرد. از مهمترین انواع سقف ویلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سقف شینگل:سقف شینگل

یکی از مهمترین و اصلی ترین انواع سقف ویلایی سقف شینگل می باشد. در تولید این نوع سقف از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود.

به طوری که برای تولید این نوع سقف از قیر پلیمری و گرانول های معدنی استفاده می شود. این نوع سقف در برابر تغییرات جوی بسیار مقاوم است و میزان استفاده از این سقف در مناطقی از کشور که باد و باران زیاد است بسیار زیاد است.

استفاده از این سقف مزایای زیادی دارد. یکی از مهمترین مزایای این نوع سقف شینگل سبک بودن و نصب بسیار آسان و راحت آن است.

 

  • طراحی سقف سفال:طراحی سقف سفال

انواع دیگری از سقف ها وجود دارد که به سقف های سفالی معروف هستند. از این سقف ها برای پوشش سقف ویلا استفاده می شود. سقف های این نوع حجم بسیار کمی دارند.

علاوه بر این، وزن کمی دارند و طول عمر بالایی دارند. این امر باعث افزایش استفاده از این سقف ها برای پوشش سقف ویلاها شده است.

  • سقف آندوویلا:

آندوویلا که به آندولین نیز معروف است، نوع دیگری از سقف های شیبدار است که برای پوشش سقف ویلا استفاده می شود. در تولید آنها از الیاف طبیعی و قیر استفاده می شود که استحکام و دوام بسیار بالایی دارند.

این وضعیت باعث افزایش استفاده از این نوع سقف ها برای پوشش سقف ویلاها در کشورمان شده است. رنگ پذیری چنین پوشش هایی با تزریق قیر آشکار می شود. به همین دلیل رنگ ها ماندگاری نسبتا بالایی دارند.

یکی دیگر از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های این نوع محصولات این است که این نوع سقف بسیار سبک و حتی سبکتر از سفال و ورق های گالوانیزه است.

  • ورق پی وی سی:

اما شاید یکی از بهترین پوشش ها برای سقف ویلا ورق UPVC (اندوپلاس) با توجه به معایب برخی از روکش ها باشد. استفاده از زونا در بسیاری از مناطق کاملا متداول است.

اما ورق UPVC به لطف تولید داخلی و آزمایشات مختلف در هر آب و هوایی قابل استفاده است. ورق UPVC در طرح های مختلف قابل ساخت و ارائه می باشد.

طرح هایی مانند سفال، پوف، آندولین و آندوویلا بیشتر در ویلاها استفاده می شود و ورق پی وی سی طرح دار آندوویلا با برند آندوبام تقاضای زیادی دارد. از آنجایی که پی وی سی جایگزین بسیاری از مصالح ساختمانی می شود، از این ورق بیشتر در سقف های شیبدار استفاده می شود.

بیشتر بدانید: طراحی و اجرای سقف شیبدار مدرن

نکات مهم در خرید شیب سقف شیبدار ویلا:

نکات مهم در خرید شیب سقف شیبدار ویلادر انتخاب نوع سقف ویلایی باید به نکته بسیار مهم دیگری نیز توجه کرد که شیب این سقف ها می باشد. در واقع عواملی مانند شیب سقف نیز باید در انتخاب مصالح سقف در نظر گرفته شود.

به طور کلی می توان گفت که شیب سقف می تواند تاثیر مستقیمی در انتخاب ناودان و همچنین تعیین نوع مصالح مصرفی و مقاومت و دوام سقف در برابر عواملی مانند آب و هوا و … داشته باشد.محیط فعلی فضای سقف، طراحی سقف و … موثر باشد.

به طور کلی می توان گفت که میزان شیب سقف در ویلاها به نسبت های مختلف به عنوان سقف مسطح با شیب کمتر از 16 درصد، سقف کم شیب با شیب بین 16 تا 33 درصد و همچنین بالا تقسیم می شود.

سقف شیب دار شیب آن بین 33 تا 175 درصد است. البته در کنار انواع مصالح مورد استفاده، عواملی مانند موقعیت جغرافیایی و میزان بارندگی نیز در تعیین شیب سقف موثر خواهند بود.

سقف شیروانی ویلا چگونه اجرا می شود؟

سقف شیروانی ویلا چگونه اجرا می شود

برای کاربرد سقف ویلا ابتدا باید متریال مناسب انتخاب شود. امروزه از مصالح مختلفی در سقف ویلاها استفاده می شود. از بهترین این مواد می توان به ورق های پی وی سی، ورق های طرح سرامیکی، ورق های گالوانیزه و … اشاره کرد.

قابل شمارش. پس از مشخص شدن متریال مناسب، اجرای سقف شیروانی در چند مرحله انجام می شود که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

  • نصب کلاف:

برای کاربرد سقف ویلا ابتدا باید کلاف مناسب ایجاد شود. زیرا سقف شیروانی معمولا روی این کلاف ها قرار می گیرد. البته دقت داشته باشید که متریال کلاف سقف با توجه به جنس سپر انتخاب شود و برای این کلاف ها از مواد مختلفی استفاده شود.

  • زیرساخت سقف:

مرحله بعدی در ساخت سقف ویلا، اجرای سقف خواهد بود. به طور کلی می توان گفت که پوشش اولیه زیربنا و همچنین ساخت بنا به عنوان زیرسازی سقف شیبدار پذیرفته شده است.

البته بهتر است بدانید که سازه سقف شیبدار معمولاً به صورت خرپایی ساخته خواهد شد.در واقع می توان گفت دوام سقف یک ویلا را می توان به همان اندازه که کیفیت ساخت زیرساخت را به عنوان شاخصی از دوام آن نشان داد.

بنابراین در ساخت زیربنای سقف باید دقت زیادی شود. بنابراین بهتر است برای انجام صحیح این مرحله از مهندسین مجرب کمک بگیرید.

 

  • عایق سقف شیبدار:عایق سقف شیبدار

یکی دیگر از مراحل مهم در ساخت سقف ویلا عایق کاری آن است. در واقع عایق باعث دوام و دوام بیشتر سقف می شود. برای عایق، معمولاً مش، ساندویچ پانل های فلزی، پشم شیشه و غیره.

مواد مختلف استفاده می شود. توجه داشته باشید که این مرحله نیز بسیار مهم خواهد بود. بنابراین باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود. زیرا می تواند از سازه سقف محافظت کند.

  • سقف شیروانی:

آخرین قسمت از ساخت سقف ویلا را می توان سقف سازی در نظر گرفت. در این مرحله از متریال انتخابی برای پوشش سقف استفاده می شود.

توجه داشته باشید که برای پوشش سقف با استفاده از مصالح مختلف قوانین و اصول خاصی وجود خواهد داشت. بنابراین برای اینکه سقف شیبدار شما برای مدت طولانی تری سالم بماند، باید این قوانین و اصول را به درستی اعمال کنید.

ایران پوشش با در اختیار داشتن دانش روز، توان مهندسی بالا و تجربه کافی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت، واردات و فروش و اشراف کامل بر نیازهای فنی مشتریان خود و انطباق محصولات با شرایط اقلیمی مناطق مختلف ایران موفق به بومی سازی تکنولوژی این محصولات گردیده است و با ارائه تیریدی و اجرای زیبا و مدرن سقف های شیبدار، توانسته است رضایت مشتریان خود را هر چه بیشتر جلب نماید.

شرکت پوشش سقف های شیب دار ایران پوشش:

شرکت پوشش سقف های شیب دار ایران پوشش:

ایران پوشش با در اختیار داشتن دانش روز، توان مهندسی بالا و تجربه کافی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت، واردات و فروش و اشراف کامل بر نیازهای فنی مشتریان خود و انطباق محصولات با شرایط اقلیمی مناطق مختلف ایران موفق به بومی سازی تکنولوژی این محصولات گردیده است و با ارائه تیریدی و اجرای زیبا و مدرن سقف های شیبدار، توانسته است رضایت مشتریان خود را هر چه بیشتر جلب نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ایران پوشش

• مجری و طراح کلیه سقف های شیبدار
• اجرای سقف ویلا در طرح های مدرن و زیبا
اجرای آلاچیق های چند ضلعی
اجرای سردرب های ورودی و پارکینگ
• اجرای پارکینگ به صورت سازه فضایی

اینستاگرام: Hoseinajorloo55                             Alirezaajorloo1 

پست الکترونیکی:  info@iranpoushesh.com

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما