طراحی و اجرا سقف شیب دار سوله بهداشتی

طراحی و اجرای سقف شیب دار سوله بهداشتی ایران پوشش

برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و نحوه طراحی و اجرای انواع سقف شیبدار سوله بهداشتی می توانید با شماره ی زیر در تماس باشید.

 09123245046

 09123996382

نکات مهم در اجرای سقف های شیبدار ساده و اجرای سقف شیب دار سوله بهداشتی:

سقف یکی از مهمترین اجزای هر ساختمان می باشد. در واقع امکان ساخت هیچ ساختمانی بدون سقف مناسب فراهم نیست و نوع و معماری سقف های هر ساختمان به منطقه ساخت خانه، آب و هوای منطقه محل ساخت و مدل سازه اصلی خانه بستگی دارد.

اما نکته ای که برای سقف های هر خانه یا ساختمانی، با هر ابعاد و ویژگی صدق می‌کند، این است که این سقف ها باید ماندگاری و طول عمری بالا داشته باشند تا بتوانند از خانه خیلی خوب مراقبت و محافظت کنند. از آنجایی که سقف ها نقش بسیار مهمی را در سازه های ساختمانی ایفا می کنند و از اجزای اصلی یک ساختمان یا خانه به حساب می آیند، باید مناسب با شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب شوند.

برای مثال در مناطقی که بارش برف و باران زیاد است از سقف شیب دار استفاده می کنند تا آب روی سقف تجمع پیدا نکند و توسط آبگیر ها به خوبی وارد لوله شود.

انتخاب سقف های مسطح در اینگونه مناطق اصلا جالب نیست و سبب خواهد شد تا سقف خانه در کوتاه ترین زمان نشست کرده و به پایین نشت کند و موجب تخریب سقف ها شود. همانطور که گفته شد سقف های شیب دار در مناطق پربارش بهترین نوع سقف هستند‌.

همچنین این سقف ها از نظر کارکرد بالا و عملکرد عالی و همینطور زیبایی ظاهری در جایگاه بسیار عالی قرار دارند. این سقف ها از تجمع آلودگی، زباله و آب های به جامانده از باران و برف جلوگیری کرده و به راحتی می‌توان آنها را تمیز کرد و از هرگونه آلودگی زدود. سقف های شیب دار سوله بهداشتی از دیگر سقف های شیب داری هستند که از فواید بالایی برخوردار می‌باشند.

مزایای سقف شیب دار سوله بهداشتی:

The sloped roof of the sanitary shed 79

سقف های شیب دار سوله  بهداشتی از مزایای بسیاری برخوردار می‌باشند. این سقف ها به سبب مزایای بالا و کاربردیشان محبوبیت و شهرت بالایی در سطح جهانی پیدا کرده اند. در این مقاله برخی از مزایا و کارکردهای مهم این سقف ها را را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

۱- یکی از مهمترین فواید سقف های شیب دار سوله بهداشتی  این است که امکان نصب و ساخت سریع آن ها در هر اندازه و ابعادی برای هر مکانی وجود دارد.

۲- هزینه نصب آن ها بسیار کمتر از سایر سقف ها می باشد. سقف های شیب دار سوله به دلیل وزن سبک و استاندارد، هزینه بسیار مناسبی که صرف ساخت و نصب آنها می‌شود.

۳- می‌توان در کمترین زمان آن را به بهترین شکل ممکن نصب کرد و ساخت.

۴- سقف های شیب دار سوله بهداشتی با جذب انرژی در فصل های سردی چون پاییز و زمستان، از هدر رفتن این انرژی به خوبی جلوگیری می‌کنند.

۵- همانگونه که گفته شد این سقف ها در برابر بارش برف و باران در فصول پر بارش بسیار نفوذناپذیر و مقاوم اند.
این سقف ها از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی و اجرا انواع سقف شیب دار

۶- وزن سقف های شیب دار سوله بهداشتی به هیچ عنوان سنگین نیست و این سقف ها در وزن های استانداردی ساخته و عرضه می‌شوند، این سقف ها به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشند.

(وزن استاندارد و سبک این سقف ها امکان نصب سریع را فراهم آورده اند و از هزینه های سنگین نصب، تا میزان بسیار زیادی کاسته است.)

۷- علاوه بر تمامی نکات ذکر شده این سقف ها به دلیل ساخت راحت نسبت به سقف های دیگر، در طرح ها و مدل های متفاوتی ساخته می‌شوند.

۸- همانگونه که از نام این سقف ها پیداست، در این نوع سقف ها بهداشت بسیار مهم و حائز اهمیت است و این سقف ها طوری طراحی شده اند که کمترین آلودگی به محیط اطراف برسد.(این سقف ها تا حدود بسیار زیادی بهداشتی و بی ضرر می‌باشند.)

۹- همینطور راحت تر بودن نوع ساخت و ساز آنها نسبت به سایر سقف ها، متقاضیان بیشتری پیدا کرده است و توانسته نمره رضایت بالایی از مشتریان کسب نماید.

در نتیجه این رضایتمندی سقف های شیب دار سوله  بهداشتی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده اند و هزینه مناسب در کنار مزایای بالای این سقف ها باعث شد تقاضای خرید این سقف ها روز به روز افزون یابد.

حال که از مزایای بیشمار این سقف ها آگاه شدیم نوبت به دریافت اطلاعات دقیق از ویژگی های این سقف ها می‌رسد.

ویژگی های سقف های شیبدار سوله بهداشتی:

The sloped roof of the sanitary shed 84

از ویژگی های آشکار این سقف ها که بسیار هم پر اهمیت جلوه می کند، امکان ساخت این سقف ها در طرح های مختلف است، این سقف ها به شکل های ساده و طرح دار و بسته به نظرات مشتری ساخته، عرضه و نصب می‌شوند.

میزان شیب این سقف ها به طور معمول حدود ۵۰ تا ۹۰ درجه می باشد و در نتیجه این سقف ها در اینگونه شیب ها طراحی و ساخته می‌شوند.

در نظر گرفتن شیب هایی با این درجات برای سقف های سوله، باعث جلوگیری از تجمع آب و در نتیجه نشت زیاد آن خواهد شد.ماندگاری بالا، دوام و همینطور بهداشت مناسب این سقف ها در نتیجه شستشوی مداوم آن ها پدید می آید.

شستشوی مناسب، درست و اصلی و سقف های شیبدار سوله بهداشتی  در زمان های مناسب و کوتاه مدت و همینطور تهویه مناسب آنها و جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید به داخل این ساختمان ها باعث شده تا سوله ها مکان های مناسبی برای نگهداری مواد غذایی و تولید آن ها به حساب بیایند.

همچنین می‌توان از سازه هایی دارای این نوع سقف هستند، برای نگهداری و پرورش گیاهان استفاده نمود. این نوع سازه ها مکان بسیار استاندارد و مناسبی برای سردخانه ها نیز ایجاد کرده اند.

مزایای بالای این ساختمان ها باعث شده تا به کاربرد های این ساختمان ها افزوده شود و از آن ها استفاده های بیشماری در انواع زمینه ها صورت گیرد.

بیشتر بخوانید :سقف شیبدار در ساخت ویلا

پوشش مناسب برای ساخت سقف سوله بهداشتی:

The sloped roof of the sanitary shed 87

پوشش های سقف های سوله در انواع متفاوت و بسیاری در بازار عرضه می گردند. این پوشش ها باید طبق مواردی همچون منطقه جغرافیایی سوله، دلیل ساخت سوله و کاربرد آن انتخاب شوند. مناسب ترین نوع پوشش ها و کارکردهای مهم آن ها شامل موارد زیر می باشد.

۱- پوشش سقف لوله با ورق های گالوانیزه:

The sloped roof of the sanitary shed 62

ورق های گالوانیزه در واقع پوششی مانند ورق های فلزی می‌باشند که روی آن ها ورقی از جنس روی قرار گرفته شده است. این ورق ها مقاومت بسیاری در برابر زنگ زدگی از خود نشان می دهند و به نوعی می‌توان گفت زنگ نمی‌زنند. این ویژگی ورق های گالوانیزه در مناطق پر بارش بسیار حائز اهمیت است.

۲- پوشش سقف با ساندویچ پانل:

پوشش سقفی ساندویچ پانل از بهترین و پر کاربرد ترین پوشش ها به شمار می رود که طرفداران بسیاری نیز دارد. این پوشش به گونه ای است که در آن میان دو ورق فلزی فوم قرار گرفته شده است. این نوع پوشش عایق حرارتی و صوتی بسیار عالی می باشد و همینطور جذب بسیار مناسبی در برابر رطوبت از خود نشان می‌دهد.

۳- پوشش سقف با ورق های پلی کربنات:

یکی از بهترین پوشش های سقفی که می توان از آن به عنوان بروز ترین پوشش سقفی سوله نیز یاد کرد، ورق های پلی کربنات هستند. این نوع سقف ها از ترکیب ورق های گالوانیزه و ورق های ساندویچ پنل ساخته شده اند و دارای ویژگی های بسیاری نیز می باشند که این ویژگی ها شامل موارد زیر است.

۱- قابلیت ضد ضربه بودن و مقاومت بسیار بالا
۲- بهینه سازی مصرف انرژی خورشیدی و نور خورشید
۳- امکان استفاده در انواع فصل های سال
۴- وزن سبک و در نتیجه حمل و نقل و نصب آسان
۵- تنوع رنگی و ایجاد زیبایی ظاهری
۶- شفافیت بالا

از این نوع پوشش سقفی می توان در ساخت سقف سالن های ورزشی، سوله های فروشگاهی، گلخانه ها و … استفاده کرد.

شرکت پوشش سقف های شیب دار ایران پوشش:

ایران پوشش با در اختیار داشتن دانش روز، توان مهندسی بالا و تجربه کافی در زمینه تولید محصولات به روز و با کیفیت، واردات و فروش و اشراف کامل بر نیازهای فنی مشتریان خود و انطباق محصولات با شرایط اقلیمی مناطق مختلف ایران موفق به بومی سازی تکنولوژی این محصولات گردیده است و با ارائه تیریدی و اجرای زیبا و مدرن سقف های شیبدار، توانسته است رضایت مشتریان خود را هر چه بیشتر جلب نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ایران پوشش

• مجری و طراح کلیه سقف های شیبدار
• اجرای سقف ویلا در طرح های مدرن و زیبا
• اجرای آلاچیق های چند ضلعی
• اجرای سردرب های ورودی و پارکینگ
• اجرای پارکینگ به صورت سازه فضایی

90 طرح جدید 2023 صرفا جهت ایده برای سقف سوله بهداشتی:

The sloped roof of the sanitary shed 8
The sloped roof of the sanitary shed 80The sloped roof of the sanitary shed 81The sloped roof of the sanitary shed 82The sloped roof of the sanitary shed 83The sloped roof of the sanitary shed 85The sloped roof of the sanitary shed 86The sloped roof of the sanitary shed 88The sloped roof of the sanitary shed 89The sloped roof of the sanitary shed 90The sloped roof of the sanitary shed 91The sloped roof of the sanitary shed 92The sloped roof of the sanitary shed 93The sloped roof of the sanitary shed 94The sloped roof of the sanitary shed 95The sloped roof of the sanitary shed 96The sloped roof of the sanitary shedThe sloped roof of the sanitary shed 10The sloped roof of the sanitary shed 100The sloped roof of the sanitary shed 101The sloped roof of the sanitary shed 104The sloped roof of the sanitary shed 105The sloped roof of the sanitary shed 106The sloped roof of the sanitary shed 107The sloped roof of the sanitary shed 109The sloped roof of the sanitary shed 11The sloped roof of the sanitary shed 110The sloped roof of the sanitary shed 111The sloped roof of the sanitary shed 112The sloped roof of the sanitary shed 12The sloped roof of the sanitary shed 13The sloped roof of the sanitary shed 14The sloped roof of the sanitary shed 15The sloped roof of the sanitary shed 16The sloped roof of the sanitary shed 17The sloped roof of the sanitary shed 18The sloped roof of the sanitary shed 19The sloped roof of the sanitary shed 20The sloped roof of the sanitary shed 21The sloped roof of the sanitary shed 22The sloped roof of the sanitary shed 23The sloped roof of the sanitary shed 24The sloped roof of the sanitary shed 25The sloped roof of the sanitary shed 26The sloped roof of the sanitary shed 28The sloped roof of the sanitary shed 29The sloped roof of the sanitary shed 3The sloped roof of the sanitary shed 30The sloped roof of the sanitary shed 31The sloped roof of the sanitary shed 32The sloped roof of the sanitary shed 33The sloped roof of the sanitary shed 35The sloped roof of the sanitary shed 36The sloped roof of the sanitary shed 37The sloped roof of the sanitary shed 38The sloped roof of the sanitary shed 4The sloped roof of the sanitary shed 40The sloped roof of the sanitary shed 42The sloped roof of the sanitary shed 43The sloped roof of the sanitary shed 44The sloped roof of the sanitary shed 46The sloped roof of the sanitary shed 49The sloped roof of the sanitary shed 5The sloped roof of the sanitary shed 53The sloped roof of the sanitary shed 54The sloped roof of the sanitary shed 55The sloped roof of the sanitary shed 56The sloped roof of the sanitary shed 57The sloped roof of the sanitary shed 58The sloped roof of the sanitary shed 59The sloped roof of the sanitary shed 6The sloped roof of the sanitary shed 60The sloped roof of the sanitary shed 61The sloped roof of the sanitary shed 63The sloped roof of the sanitary shed 64The sloped roof of the sanitary shed 65The sloped roof of the sanitary shed 66The sloped roof of the sanitary shed 67The sloped roof of the sanitary shed 68The sloped roof of the sanitary shed 69The sloped roof of the sanitary shed 7The sloped roof of the sanitary shed 70The sloped roof of the sanitary shed 71The sloped roof of the sanitary shed 72The sloped roof of the sanitary shed 73The sloped roof of the sanitary shed 74The sloped roof of the sanitary shed 75The sloped roof of the sanitary shed 76The sloped roof of the sanitary shed 77The sloped roof of the sanitary shed 78

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهپروژه‌هادرباره‌ ماارتباط با ما